Maski Respro

O RESPRO

Firma RESPRO została założona w Wielkiej Brytanii, w 1993 roku. Jest ona liderem rozwiązań dla sportu uprawianego na terenie miasta. Jest producentem szerokiej gamy produktów oraz właścicielem marek działających na rynku lokalnym jak i światowym, zaopatrując dostawców w 26 krajach.

Maski przeciwpyłowe do biegania i na rower – zabezpiecz się przed smogiem. Wybierając oryginalne maski Respro chronisz swoje zdrowie. Nie wdychaj szkodliwych substancji, które znajdują się w powietrzu. Zanieczyszczone środowisko jest bardzo niebezpieczne dla twojego organizmu. Rozwiązaniem są maski antysmogowe do biegania.

Maski przeciwsmogowe, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w najnowszej technologii, wychodzące naprzeciw potrzebom klientów. Sukces marki RESPRO jest podparty jakością, niezawodnością, kreatywnością, pragmatycznym podejściem oraz dbałością o szczegóły. Dzięki temu RESPRO jest postrzegana jako marka wyjątkowa, odważna i słynąca z kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Maski RESPRO są produkowane i dystrybuowane na terenie Wielkiej Brytanii od ponad 20 lat. Zakres ekspansji na nowe rynki na całym świecie wzrasta wraz z potrzebą ochrony przed zanieczyszczeniami w wielkich aglomeracjach. Zwiększona świadomość jakości powietrza staje się tematem do częstych dyskusji. Palenie węglem oraz drewnem wraz z emitowanymi przez silniki spalinami powoduje spadek jakości powietrza do bardzo szkodliwego poziomu. Firma dostarcza rozwiązania zapobiegające negatywnym skutkom takiej sytuacji, dzięki czemu produkty RESPRO są na czasie.

Charakterystyka masek Respro