Maski Respro

O RESPRO

Firma RESPRO została założona w Wielkiej Brytanii, w 1993 roku. Jest ona liderem rozwiązań dla sportu uprawianego na terenie miasta. Jest producentem szerokiej gamy produktów oraz właścicielem marek działających na rynku lokalnym jak i światowym, zaopatrując dostawców w 26 krajach.

Maski przeciwpyłowe do biegania i na rower – zabezpiecz się przed smogiem. Wybierając oryginalne maski Respro chronisz swoje zdrowie. Nie wdychaj szkodliwych substancji, które znajdują się w powietrzu. Zanieczyszczone środowisko jest bardzo niebezpieczne dla twojego organizmu. Rozwiązaniem są maski antysmogowe do biegania.

Maski przeciwsmogowe, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w najnowszej technologii, wychodzące naprzeciw potrzebom klientów. Sukces marki RESPRO jest podparty jakością, niezawodnością, kreatywnością, pragmatycznym podejściem oraz dbałością o szczegóły. Dzięki temu RESPRO jest postrzegana jako marka wyjątkowa, odważna i słynąca z kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Maski RESPRO są produkowane i dystrybuowane na terenie Wielkiej Brytanii od ponad 20 lat. Zakres ekspansji na nowe rynki na całym świecie wzrasta wraz z potrzebą ochrony przed zanieczyszczeniami w wielkich aglomeracjach. Zwiększona świadomość jakości powietrza staje się tematem do częstych dyskusji. Palenie węglem oraz drewnem wraz z emitowanymi przez silniki spalinami powoduje spadek jakości powietrza do bardzo szkodliwego poziomu. Firma dostarcza rozwiązania zapobiegające negatywnym skutkom takiej sytuacji, dzięki czemu produkty RESPRO są na czasie.

Charakterystyka masek Respro

Do 01.10.2018 sklep jest nieczynny. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy biuro@antysmogowe.pl. Dziękujemy ;) Zamknij