Nowe maski ochronne w sklepie antysmogowe.pl

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom wprowadzamy do naszego sklepu kolejne produkty.
Tym razem są to produkty polskich producentów Emaska oraz CityMask.

Krótki opis Produktów Emaska:

Zrzut-ekranu-2016-04-06-o-14.07.32-770x483

Polski produkt najwyższej jakości, stworzony w 100% z naturalnych materiałów i z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół.

EMASKA postała z myślą o wszystkich, którzy potrzebują codziennej ochrony przed wdychaniem zanieczyszczeń powietrza – w czasie drogi do szkoły, pracy, czy rekreacyjnego przebywania na zewnątrz. Nasz produkt to efekt pracy ludzi o różnorodnych umiejętnościach, których połączyła idea stworzenia maski przeciwsmogowej na co dzień, stylowej, a zarazem wygodnej. Poświęcamy duża uwagę procesowi tworzenia, zależy nam na wysokiej jakości, dlatego cała produkcja odbywa się w Polsce.

Co nas wyróżnia:
– styl casual dla każdego: modele damskie, męskie, dziecięce
– naturalne materiały i duży wybór wzorów
– profesjonalny, testowany wymienny filtr węglowy
– system regulacji dopasowujący maskę do kształtu twarzy

 

Maski CityMask  są produktami najtańszymi w naszej ofercie.

 

coal2

Produkcją Półmasek CityMask jest polski producent FILTER SERVICE Sp. z o.o. Firma jest liderem krajowym w produkcji półmasek filtrujących we wszystkich klasach przeciwpyłowej ochrony dróg oddechowych.

Zarówno półmaski higieniczne, jak i certyfikowane produkowane przez Filter Service zabezpieczają przed smogiem. Półmaski filtrujące badane są w głównym laboratorium firmy lub wydziałowym. Produkowane przez Filter Service Sp. z o.o. półmaski są wykonane z materiałów, które nie wpływają niekorzystnie na zdrowie, higienę użytkownika, nie powodują uczuleń. Nie mamy rozmiarówki półmasek, jednak w zależności od typu półmasek można dobrać półmaskę do każdej twarzy.

 

Do 01.10.2018 sklep jest nieczynny. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy biuro@antysmogowe.pl. Dziękujemy ;) Zamknij