Comedes LR700 oczyszczacz powietrza

1,349.00  1,189.00 

Comedes LR700 oczyszczacz powietrza

PARAMETRY

  • odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2
  • przepływ powietrza: 300 m3/h
  • pobór mocy: max. 100 Watt
  • 3-stopniowy wentylator
  • funkcja timer 1 – 9 godzin
  • funkcja jonizowania (1*106 jonów/cm3/s)
  • wygodny pilot zdalnego sterowania
  • wyświetlacz pokazujący jakość powietrza

Brak w magazynie

No Rating

Opis Produktu

Comedes LR700 oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza LR 700 marki Comedes to najwyższej jakości, nowoczesny oczyszczacz, który zapewnia perfekcyjne usuwanie zanieczyszczeń powietrza w naszych domach i biurach.

Jego unikalność polega na zdolności dwu biegunowego mierzenia jakości powietrza, dzięki czemu jest w stanie określić poziom stężenia gazów w powietrzu.

Z wyświetlacza odczytać możemy informacje o stężeniu pyłu i lotnych substancji organicznych oraz o aktualnym stanie powietrza w pomieszczeniu.

Oczyszczacz odfiltrowuje aż 99 % mikrocząstek o wielkości poniżej 0,3 µm, dzięki zastosowaniu mocnego materiału filtrującego, który odpowiada najnowocześniejszym trendom technologicznym w oczyszczaniu powietrza. Za pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów odpowiada granulat aktywnego węgla.

Oczyszczacz LR 700 Idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 50m2 oraz gwarantuje przepływ powietrza o wielkości aż do 300m3/h.

Posiada 3-stopniowy wentylator, dzięki czemu skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a dodatkową zaletą jest wbudowana funkcja jonizowania (1*106 jonów/cm3/s). 

Funkcja timer umożliwia ustawienie pracy oczyszczacza na zakres od 1 do 9 godzin. Do urządzenia dołączony jest pilot do zdalnego sterowania.

Oczyszczacz powietrza LR 700 marki Comedes polecany jest szczególnie osobom, które cierpią na choroby układu oddechowego i alergie oraz dla tych, którzy cenią sobie wysoką czystość powietrza.

Urządzenie świetnie sprawdzi się w biurze, mieszkaniu, salonie czy też w domu.

strona producenta: https://www.comedes.de/