• emaska motyl
  • emaska motyl
  • emaska motyl
  • emaska motyl

EMASKA Motyl

EMASKA Motyl

Oddajemy w Twoje ręce polski produkt najwyższej jakości, stworzony w 100% z naturalnych materiałów i z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół.

EMASKA postała z myślą o wszystkich, którzy potrzebują codziennej ochrony przed wdychaniem zanieczyszczeń powietrza – w czasie drogi do szkoły, pracy, czy rekreacyjnego przebywania na zewnątrz. Nasz produkt to efekt pracy ludzi o różnorodnych umiejętnościach, których połączyła idea stworzenia maski przeciwsmogowej na co dzień, stylowej, a zarazem wygodnej. Poświęcamy duża uwagę procesowi tworzenia, zależy nam na wysokiej jakości, dlatego cała produkcja odbywa się w Polsce.

Co wyróżnia EMASKĘ:
– styl casual dla każdego: modele damskie, męskie, dziecięce
– naturalne materiały i duży wybór wzorów
– profesjonalny, testowany wymienny filtr węglowy
– system regulacji dopasowujący maskę do kształtu twarzy

FILTR

Filtr węglowy PM 2,5 N(95) zatrzymuje m. in. cząsteczki pyłu, kurzu, bakterii, pyłki traw, dym tytoniowy, spaliny samochodowe. 5-warstwowy filtr klasy FFP2 posiada warstwę węgla aktywnego, dzięki której dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.
Filtr powinien być wymieniany co 1 – 2 tygodnie w zależności od zanieczyszczenia powietrza oraz częstotliwości użytkowania.

Do 01.10.2018 sklep jest nieczynny. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy biuro@antysmogowe.pl. Dziękujemy ;) Zamknij